OTOPAY: En Yeni Ödeme Yöntemi
Oy 6 Puan 3.7

Otopay

Ön ödemeli kart sektörünün en genç üyesi Otopay oldu.

Bilindiği gibi on ödemeli kartlar döviz bazında satılmakta. Yani bazıları dolar basılar ise euro olarak satılmakta. Dolayısıyla müşteri istediği kartı alırken çok ciddi kur farklarıyla karşılaşmakta. 100 Euroluk kart aslında 320 TL değerindeyken, on ödemeli kart satıcıları tarafından 350 TL’ye kadar satılabiliyor. Bu da büyük bir kur farkı ve müşteriler için ekstra masraf demek.

Otopay ise piyasaya seri bir giriş yaptı . Hedeflerini piyasanın en ucuz kartı olmak olarak belirledi. Kart satışlarından neredeyse kur farkı almıyorlar. Bunun yanında kullanım kolaylığı ve geniş satış ağıyla da kısa sürede zirveye çıkacak gibi gözüküyor.

Günümüzde ön ödemeli kartların bu kadar populer olmasının en büyük sebebi müşterilerden on ödemeli kartla yaptıkları para yatırma ve para çekme işlemlerinden herhangi bir belge talep edilmemesi ve kredi kartı bilgilerini herhangi bir yerde paylaşmayacak olmaları. Böylece kendilerini hem daha güvende hissediyorlar hem de kişisel bilgilerinin %100 korunduğundan emin oluyorlar.

Otopay ile para çekim işlemlerinizi de çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

otopay-fiyatlari-1

Otopay ön ödemeli kartlar 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50, 60, 70, 75, 80, 90, 100, 150, 200, 250, 500, 1000 EURO değerler ile banka kartı, ATM veya internet bankacılığından nakit ödeme yoluyla resmi ve güvenili bir şekilde alınabiliyor.

Otopay on ödemeli kart satıcılarına arama motorları aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Görünen o ki Otopay uyguladığı stratejilerle piyasanın en çok kullanılan ön ödemeli kartı olma yolunda hızla ilerliyor.