Sabri nin İsyanı ‘Aldığın para haram dediler’
Oy 5 Puan 2.6

Galatasaray’ın Trabzonspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası Sabri Sarıoğlu açıklamalar da bulundu. Sabri, zorlu bir maç olduğunu söyledi, kendine yapılan eleştirilere de tepki gösterdi.

İşte Sabri Sarıoğlu’nun maç sonu açıklamaları

”Çok iyi mücadele eden bir ekibiz. Herkes hocamızın verdiği görevi layıkıyla yerine getirdi. İnşallah güzel bir çıkış yaşarız. Sonuçta bizim rakibimiz ama aynı meslekten, görüştüğümüz arkadaşlarımız. Futbol dışında da arkadaşlığımız var. Saha içinde bazen hırçınlıklar oluyor. Onlara da geçmiş olsun diyorum, bir daha böyle bir şey yaşamazlar inşallah.”

‘KÖTÜ MÜCADELE ETMEM, BEN GALATASARAYLI’YIM…’

”Varımı, yoğunu kulübüm için verdim. Yeri geldi alkışlandım, yeri geldi tepki çektim ama hiçbir zaman Galatasaray sevgisini içimden kimse azaltamaz. Ama geçen sene yaşadığımız şampiyonlukta pay sahibi olmak benim için büyük gurur kaynağı. Oynamadığım zaman da oynayan arkadaşlarımı nasıl motive ederim diye düşündüm. Ancak geçen sene kadro dışı kaldıktan sonra bilerek haberler yapıldı.

ahmet_cakar_

‘ALDIĞIN PARA HARAM DEDİLER’
Ben Galatasaraylı’yım. Ben yıllarca sözleşmemde pazarlık yapmadık. Geçen seneki şampiyonluktan sonra kulübüm bana sözleşme teklif etti. Yazılı basın, hergün aldığım ücreti kuruşu kuruşuna yazdılar. Beni sevmeyebilirler. Ama neden oluyor bunlar, ben de bilmiyorum. Benden başka kuruşu kuruşuna parası yazılan yok. Dışarıdaki insanlar da bunları ister istemeden inanıyor. Çok şey var konuşacak ama ben yine konuşmayacağım. Bana para göz dediler, aldığın para haram dediler. Ama biraz saygı göstermesini bilmemiz gerekiyor. Ben Galatasaraylı’yım, içimdeki Galatasaray sevgisini kimse azaltamaz. Sahada olduğum zaman kötü oynayabilirim ama kötü mücadele etmem.”